Polityka prywatności

1. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim Danych Osobowych Użytkowników strony sekwens.com.pl w sposób niezgodny z obowiązującym prawem.

2. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Użytkownika strony sekwens.com.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

3. Strona sekwens.com.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do przeprowadzenia podstawowych funkcji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. W zdecydowanej większości przypadków pliki te służą do przechowywania identyfikatora sesji, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania strony sekwens.com.pl.

4. Zbieramy informacje dotyczące aktywności użytkowników na poszczególnych stronach oraz gromadzimy ich adresy IP w logach dostępowych serwera. Są one wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych oraz technicznych związanych z administracją serwera.

5. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, do których prowadzą odnośniki zamieszczone na stronie sekwens.com.pl.

6. Zastrzegamy sobie prawo do ujawnienia tożsamości lub wszelkich dostępnych informacji na temat Użytkownika na żądanie uprawnionego organu jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika w obrębie strony sekwens.com.pl.